آزمون آنلاین – صفحه نخست

کارشناسی امور زنان و جوانان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ به مناسبت ایام الله دهه فجر و تقارن آن با ایام سوگواری بانوی آب و آینه حضرت فاطمه زهرا (س) دوره آموزش عمومی سبک زندگی بر مبنای آموزه های دینی را به مدت 8 ساعت بر اساس کتاب آفتاب در حجاب اثر سید مهدی شجاعی و با هدف ترویج کتابخوانی و آشنایی با سبک زندگی ائمه به صورت آنلاین برگزار می نماید.
منبع آزمون: کتاب آفتاب در حجاب اثر سید مهدی شجاعی

درباره کتاب آفتاب در حجاب کتاب آفتاب در حجاب در خصوص حضرت زینب (س) و تاثیر ایشان در حادثه کربلا نوشته شده است این کتاب به ابعاد ویژه ای از شخصیت حضرت اشاره دارد؛ آنچه که در کتاب درخصوص حضرت زینب به ظرافت و باتاکید مطرح شده مدیریت ایشان در بحران کربلا و حوادث پس از آن با نگرشی ولایت مدارانه است. درواقع ولی شناس ترین انسان حادثه کربلا سعی میکند با غلبه بر تمام ویژگی ها وظرافت های انسانی اش حوادث و بحران های آن فاجعه عظیم را جوری مدیریت کند که درجواب دشمنش سربلند فریادبزند : (مارایت الا جمیلا).
فرهیخته ارجمند کتاب آفتاب درحجاب شاید از برجسته ترین آثاری است که جریان کربلا را با تاثرات انسانی اش بررسی میکند و نشان میدهد ک آدمی چگونه میتواند با غلبه بر خویش ارزش هایش را به باور ها، باور ها را به نگرش ها، و نگرش ها را به رفتار تبدیل کند.کتاب آفتاب در حجاب در معرفی حضرت زینب(س) مفهوم خدای گونه بودن را به انسانی خدایی تغییر میدهد، و این تمام توانمندی کتاب دربه روز رسانی جریان کربلا است.


کتاب حجاب در آفتاب
می توانید نسخه الکترونیکی این کتاب را از فیدیبو دریافت و مطالعه کنید. کلیک کنید
تاریخ برگزاری آزمون: دوشنبه 1398/11/14

مدت زمان هر آزمون: 30 دقیقه

دفعات برگزاری آزمون: 6 مرتبه

ساعات برگزاری آزمون: 9 لغایت 9:30 صبح و 12 لغایت 12:30 ظهر و 14 لغایت 14:30 و 18 لغایت 18:30 و 19 لغایت 19:30 و 20 لغایت 20:30
دقت کنید که اگر زمان شروع یک آزمون 8 صبح و با مدت 30 دقیقه باشد در اینصورت اگر شخصی ساعت 8 و 25 دقیقه صبح وارد آزمون گردد فقط 5 دقیقه مهلت برای پاسخ دهی خواهد داشت.
دقت کنید که چنانچه دکمه انتهای آزمون را بعد از زمان مقرر کلیک نمایید، بدلیل پایان یافتن زمان آزمون، هیچ نتیجه ایی برای شما ثبت نمی گردد.
چنانچه برای آزمون های قبلی در این سامانه آزمون آنلاین ثبت نام کرده اید، نیازی به ثبت نام مجدد نیست
و فقط کافیست مشخصات کاربری خود را از طریق بخش زیر کامل نمایید.
همکاران محترم فرهنگی برای ثبت نام در سامانه آزمون آنلاین کافیست کد پرسنلی خود را به شماره پیامک زیر ارسال نمایید:

50001040303

دقت کنید که نام کاربری و رمز عبور شما برای ورود به پنل کاربری، کد پرسنلی شما بدون صفرهای ابتدای آن می باشد.
یعنی چنانچه کد پرسنلی شما 054005867 است، در اینصورت نام کاربری و رمز عبورتان 54005867 خواهد بود.

البته می توانید بعد از ورود به سایت رمز عبور خود را از طریق منوی بالای صفحه تغییر دهید.
برای بیان هرگونه سوال و یا نظری درباره روند برگزاری آزمون و همچنین دریافت هرگونه راهنمایی می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

026-44237393
برای راهنمایی بیشتر توصیه می کنیم ویدیوی راهنما را ببینید:
برای مشاهده این بخش باید ثبت نام کرده و وارد حساب کاربری خود شوید
برای مشاهده این بخش باید ثبت نام کرده و وارد حساب کاربری خود شوید